| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 12 l |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | portocaliu |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 375x260x140 mm |
| Greutate | 0.19 kg |
| Greutatea brută | 0.23 kg |
| Producător | NINETYGO |
| Cod EAN | 6972125146489 |









