Caracteristici generale
| Înălţime | 80 mm |
| Diametru | 380 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Fluxul de lumină | 2898 lm |
| Putere maxima per bec | 21 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720169296046 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Philips Ceiling Light 21W (8720169296046) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.