| Înălţime | 66 mm |
| Diametru | 389 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 2800 lm |
| Putere maxima per bec | 24 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720169301399 |









