Caracteristici generale
| Putere | 750 W |
| Standard | ATX12V |
| PFC | activ |
| Sistemul de răcire | 1 ventilator |
| Diametrul ventilatorului | 120 mm |
| Conector pentru placa de bază | 20+4pin |
| Numărul de conectori 4+4 pini CPU | 2 |
| Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E | 2 |
| Numărul de conectori cu 15 pini SATA | 5 |
| Current on-line +3.3V | 20 A |
| Current on-line +5V | 20 A |
| Current on-line +12V-1 | 62 A |
| 80 PLUS certificat | Gold |
| Protecție la supratensiune | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Dimensiuni (IxLxA) | 150x140x86 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 1stPlayer |
| Cod EAN | 6931630201632, 6974418988028 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare 1stPlayer PS-750AR Armour 750W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.