Lavoarul Ravak Veda 400 R Black Matt (XJXPD240000) este o soluție compactă și elegantă, ideală pentru băi mici sau toalete de serviciu. Finisajul negru mat oferă un aspect modern și sofisticat.
Varianta este pe dreapta (R), cu orificiul pentru baterie poziționat în partea dreaptă, oferind flexibilitate la montaj în funcție de spațiu.
Este realizat din ceramică sanitară de înaltă calitate, rezistentă la uzură și ușor de întreținut.
Caracteristici:
| Tip montare | suspendat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 40.8 cm |
| Adâncime | 22.2 cm |
| Înălțime | 9.5 cm |
| Dimensiuni | 408х222х95 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | negru |
| Greutate | 7.1 кg |
| Supliment | de dreapta |
| Țară producătoare | Cehia |
| Producător | Ravak |





























