| Tip | detector de apa |
| Montare | deasupră |
| Conexiune | fără fir |
| Interfețe | Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Suport OS | Android , iOS |
| Controlul prin smartphone | da |
| Aplicație acceptată | Shelly Smart Control |
| Alimentare | CR123A |
| Temperatura de operare | -20°C ~ +60°C |
| Dimensiuni | 70x19 mm |
| Producător | Shelly |
| Cod EAN | 3800235262245 |









