Caracteristici generale
| Seria | Nice |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lățime | 65 cm |
| Înălțime | 139 cm |
| Adîncime | 33 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 65x139x33 cm |
| Oglindă | da |
| Număr de saltare | 3 |
| Specificații suplimentare | scaun inclus - 35x45x35 cm ,
comodă - 40x45x35 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
| Cod EAN | 2009997937403 |
Specificațiile și imaginile produsului Măsuţă de toaletă Trendy Nice White 139x65x35cm GTR005867 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.