Caracteristici generale
| Consumul de energie | 1100 W |
| Material | aluminiu |
| Rezistanta la apa | IP24 |
| Culoare | crom |
| Timpul uscarii | 12 sec |
| Dimensiuni | 272x226x165 mm |
| Greutate | 3 kg |
| Producator | Spania |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de mâini Genwec Airforce (GW01 04 02 01) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.