Caracteristici generale
| Putere de incalzire | 950 W |
| Consumul de energie | 1100 W |
| Material | inox |
| Rezistanta la apa | IP23 |
| Clasa de protecție electrică | II class |
| Temperatura fluxului de aer | 55 °С |
| Viteza fluxului de aer | 102 l/c |
| Distanță de aer cald | 15 cm |
| Culoare | negru |
| Timpul uscarii | 39 sec |
| Dimensiuni | 259x147x138 mm |
| Nivel de zgomot maxim | 67 Db |
| Greutate | 1.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de mâini Mediclinics M04АB Matte Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.