Caracteristici generale
| Tip | telescopica |
| Lungime max | 237 cm |
| Lungime min. | 130 cm |
| Materialul de bază | metal |
| Greutate | 1292 gr |
| Diametru | 45 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Flo |
| Cod EAN | 5906083993152 |
Specificațiile și imaginile produsului Coada pentru instrumente Flo FLO99315 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.