| Tip | pătuț |
| Material | MDF , lemn , PAL |
| Specii lemn | fag |
| Culoare | nuc |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 2 |
| Perete mobil | da |
| Sertar sub pat | da |
| Silicon/plastic pad | da |
| Saltea inclus | nu |
| Sistem de legănare | da |
| Tip mecanism de legănare | transversal |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Roți | nu |
| Demensiuni | 1250x700x930 mm |
| Greutate | 36 kg |
| Țara de producere | Ucraina |
| Producător | Eucalyptus |
| Cod EAN | 226547890240 |









