Caracteristici generale
| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | verde |
| Curea de umăr | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Dimensiuni externe | 400x300x55 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Greutate | 0.435 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.44 kg |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 191999722117 |
Specificațiile și imaginile produsului Geanta laptop Lenovo Toploader T210 Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.