Caracteristici generale
| Serie | Asya |
| Culoare carcasă | alb |
| Material | PAL |
| Lățime | 63.6 cm |
| Adâncime | 14.6 cm |
| înălțime | 35 cm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Asya White 64x35x15cm GTR005574 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.