Caracteristici generale
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Culoare | alb |
| Material de blat | PAL |
| Material de baza | PAL |
| Material picioare | PAL |
| Latimea | 40 cm |
| Adîncimea | 30 cm |
| Înălţime | 50 cm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Suporturi pentru canapea Trendy Star White 30x50x40cm GTR006207 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.