Caracteristici generale
| Utilizarea | pentru hrănire |
| Formă | formă de U |
| Culoare principală | roz |
| Material husa | bumbac ,
velur |
| Umplutură | holofibră |
| Hipoalergenic | da |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Husa detașabilă | da |
| Dimensiuni | 170x75 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Mod spălare | manuală ,
mașină automat |
| Temperatura maximă de spălare | 30 °C |
Alte informații
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000099530 |
Specificațiile și imaginile produsului Pernă pentru alaptare Veres Comform Dream Raspberry (302.03.2) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.