| Tip | espresso |
| Putere | 1350 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.9 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Panarello ? | da |
| Pregătirea a două căni | da |
| Incalzire căniш | da |
| Oprire automata | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 3.5 kg |
| Dimensiuni | 27.5x13.7x28.4 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 2009997918617 |
























