Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB type A |
| Lungime cablu | 1 m |
| Interfață dreapta | USB Type-C |
| Curent nominal | 2 A |
| Culoare | negru |
| Material împletitură | nailon |
| Max. putere de încărcare | 18 W |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB 3mk N-Series USB to Type-C 1m Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.