| Tip | cablu |
| Lungimea | 1.8 m |
| Interfață din stânga | jack 3.5 mm |
| Interfață din dreaptă | jack 3.5 mm |
| Culoare | negru |
| Material de împletitură | poliuretan |
| Material conductor | cupru |
| Forma cablului | rotund |
| Conectori placate cu aur | da |
| Producător | Airline |
| Cod EAN | 4680295036692 |









