| Tip | cablu |
| Lungimea | 1.5 m |
| Interfață din stânga | jack 6.3 mm |
| Interfață din dreaptă | jack 6.3 mm |
| Culoare | negru/albastru |
| Material de împletitură | textil |
| Material conductor | cupru |
| Forma cablului | rotund |
| Forma conectorului | direct |
| Producător | Cordial |
| Cod EAN | 4250197656511 |









