| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Numărul de uși | 4 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Culoare carcasă | frasin alb |
| Culoare fațadă | frasin alb |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL |
| Design interior | sertare , bara |
| Cu oglinda | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009997349732, 791163723799 |









