Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Sistem de stocare | 1 dulap ,
1 sertar |
| Lăţime | 794 mm |
| Înălţime | 440 mm |
| Adâncime | 516 mm |
| Lavoar compatibil | Quarterbath Round Line 450x450x120 ,
Galassia Plus NF 450x380 ,
Lautus Slim Round 400x400x130 |
| Țara producătoare | Moldova |
| Altele | blat se vinde separat |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Sprint 800 (118401) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.