Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Lăţime | 1200 mm |
| Înălţime | 510 mm |
| Adâncime | 510 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Orka Moonlight 120 Grey Matt (16543) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.