| Destinaţie | pentru dormitor |
| Forma | linear |
| Înălțime | 212 cm |
| Lățime | 180.2 cm |
| Adâncime | 57.5 cm |
| Culoare carcasă | pino aurelio |
| Culoare fațadă | pino aurelio/madagaskar |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009997917443, 2280386237018 |









