Caracteristici generale
| Tip | jucaria |
| Husa | plus |
| Personaj | Ursulet |
| Dimensiune | 20x10x9 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Culoare | alb |
| Ochii strălucitori | da |
| Greutate | 119 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Ty |
| Cod EAN | 008421415007 |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie de pluș Ty Wuzzi Polar Bear (TY41500) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.