Caracteristici generale
| Colecție | Jerry |
| Tip | pat |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 165 cm |
| Lăţime | 85 cm |
| Înălţime | 65 cm |
| Loc de dormit | 80x160 |
| Dimensiuni | 165x85x65 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Greutate | 42 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Pat copii MobiCasa Jerry 80x160cm White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.