Caracteristici generale
| Tip | caiac |
| Locuri | 1 |
| Capacitate | 100 kg |
| Dimensiuni bărci externe | 305x91x46 cm |
| Material carcasă | vinilin |
| Material grosime | 0.75 mm |
| Сompletarea | pompă ,
set de reparatie ,
visle din aluminiu |
| Greutate barca | 17 kg |
Alte informații
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 6941057420110 |
Specificațiile și imaginile produsului Caiac Intex Excursion Pro K1 (68303) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.