Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | interior |
| Tip carcasa | dom |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/2.8 " |
| Rezoluția senzor | 3 Mp |
| Сomprimare video | H.264 |
| Rezoluția maximă | 2304x1296 |
| Rata maximă a cadrelor | 15 fps |
| Distanță focală | 4 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 114 ° |
| Unghi de rotire orizontală | 360 ° |
| Wi-Fi | da |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Dimensiuni | 85.4х86.8х117.7 mm |
| Greutatea | 400 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Tp-link TC71 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.