| Tip | cuptor-aragaz |
| Putere nominală | 10 kW |
| Randament | 80 % |
| Zona de încălzire | 100 m² |
| Material cuptor | fontă |
| Tip de combustibil | lemne de foc |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 84.5 cm |
| Diametrul coșului de fum | 13.9 cm |
| Greutate | 130 kg |
| Culoare | maro |
| În plus | cuptor inclus |
| Producător | Deville |


