Soba cu lemne din fontă Invicta Stimo, cu geam panoramic drept, mod de ardere lentă, culoare antracit.
| Tip | pentru casă |
| Material | fontă |
| Putere | 7 kW |
| Volumul încăperii | 150 m³ |
| Tip de combustibil | lemne de foc |
| Lungimea lemnului | 500 mm |
| Plita incorporabilă | nu |
| Cuptor, uscător | nu |
| Circuitul de apă pentru încălzire | nu |
| Diametrul cosului de fum | 150 mm |
| Dimensiuni | 680х629х368 mm |
| Greutate | 63 kg |
| Țara de producție | Franța |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Invicta |









