Caracteristici generale
| Tip | cuplare |
| Forma | în formă de pară |
| Cantitatea într-un set | 1 |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 75 gr |
| Certificare | UIAA 121 ,
EN 12275 ,
EN 362 |
| Zăvor cu ambreiaj | da |
| Zăvor | Key Lock System |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 103 mm |
| Lățimea | 75 mm |
| Sarcina maximă pe axa transversală | 8 kN |
| Sarcina maximă de-a lungul axei longitudinale | 25 kN |
| Sarcina maximă cu zăvor închis | 23 kN |
| Sarcina maximă cu zăvor deschis | 10 kN |
| Deschidire maximă | 23 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Carabiniera Ocun Eagle HMS Screw 04627 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.