Caracteristici generale
| Forma | ovală |
| Cantitatea într-un set | 1 |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 97 gr |
| Certificare | UIAA 121 ,
EN 12275 ,
EN 362 |
| Zăvor | Key Lock System |
| Culoare | gri |
| Lungimea | 110 mm |
| Lățimea | 62 mm |
| Sarcina maximă pe axa transversală | 9 kN |
| Sarcina maximă cu zăvor închis | 22 kN |
| Sarcina maximă cu zăvor deschis | 6 kN |
| Deschidire maximă | 22 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Carabiniera Ocun Osprey Twist 02632 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.