| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | Karat |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 10 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Diametrul bolţuri rotative | 25 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 300х440х380 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 244x394x298 mm |
| Greutate | 65 kg |
| Volum | 29 l |
| Producător | Valberg |









