| Tip | pentru oficiu |
| Seria ? | Karat |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 10 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Diametrul bolţuri rotative | 25 mm |
| Tip încuietoare | cu cheie |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 670х444х380 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 484x394x298 mm |
| Greutate | 122 kg |
| Volum | 66 l |
| Producător | Valberg |









