Caracteristici generale
| Marca dispozitivului compatibil | Epson |
| Lățimea curelei | 12 mm |
| Lungime | 2.5 m |
| Culoarea fontului | negru |
| Culoare panglică | alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.05 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946612768 |
Specificațiile și imaginile produsului Cartuș Epson LK4WBA3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.