Caracteristici generale
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Material | plastic |
| Material roți | plastic |
| Culoare | rosu |
| Dimensiuni | 61x31x45 cm |
| Înălțimea scaunului | 24 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 1 luni |
| Greutatea brută | 2.1 kg |
| Producător | Orion |
| Cod EAN | 4823036904151 |
Specificațiile și imaginile produsului Tolocar Orion Red (4151) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.