Caracteristici generale
| Vârsta minimă | 1 ani |
| Virsta maxima | 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 25 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Jucarie muzicala | da |
| Miner pentru parinti | da |
| Suport pentru picioare | da |
| Material | plastic |
| Material roți | plastic |
| Culoare | rosu |
| Dimensiuni | 86х44х83 cm |
| Înălțimea scaunului | 26 cm |
| Greutate | 3.1 kg |
| Portbagaj | da |
| Barieră de protecție | da |
Alte informații
| Producător | Toyz |
| Cod EAN | 2009884989164 |
Specificațiile și imaginile produsului Tolocar Toyz Sport Red (2577) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.