Caracteristici generale
| Tip | Managed |
| Numărul total de porturi | 28 |
| Numărul de porturi RJ45 | 24 |
| Viteză maxima RJ-45 | 1000 Mbps |
| Ieșiri PoE
?
| 24 |
| Putere pe ieșire PoE | 30 W |
| Putere PoE totală | 250 W |
| Porturi SFP | 4x 1000 Mbps |
| Uplink | 4 |
| Tip Uplink | SFP |
| Telecomandă | Web interface |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3i ,
IEEE 802.3u ,
IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3z ,
IEEE 802.3af ,
IEEE 802.3at |
| Tabel de adrese MAC | 8000 înregistrări |
| Rata de date | 10/100/1000 Mb/s |
| Lățime de bandă internă | 56 Gb/sec |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Consum de energie | 295 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 440х220х44 mm |
| Mounting Rack | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.09 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 8885020621501 |
Specificațiile și imaginile produsului Switch Tp-Link Festa FS328GP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.