Caracteristici generale
| Seria | Isabel |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | crem |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | crem |
| Număr de saltare | 2 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 140 cm |
| Inălțime | 84 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Altele | oglinda este in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Evmoda |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Evmoda Isabel Mirror (081440) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.