Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | castan |
| Material fațadă | LPAL ,
MDF |
| Culoare fațadă | castan |
| Număr de saltare | 1 |
| Număr de uși | 3 |
| Lățime | 153.5 cm |
| Inălțime | 90.5 cm |
| Adâncime | 44.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gerbor |
| Cod EAN | 2020000033349 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Gerbor Sonata 3D1S Chestnut sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.