| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 108.8 mm |
| Lăţime | 74.8 mm |
| Grosime | 20.3 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Lucas |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0024202120 , 002420212005 , 0024202220 , 002420222005 , 0054200320 , 0054204620 , 054200320 , A0024202120 , A002420212005 , A0024202220 , A002420222005 , A0054200320 , A0054204620 , A054200320 |
| Producător | TEXTAR |









