| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 155.3 mm |
| Lăţime | 63.9 mm |
| Grosime | 20.3 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Teves |
| Marca auto | BMW |
| Număr OE | 1163387 , 1163953 , 1164330 , 1164331 , 1164627 , 2157587 , 2157588 , 34111163387 , 34111163953 , 34111164330 , 34111164331 , 34111164627 , 34112157587 , 34112157588 , 34116761277 , 34116761279 , 6761277 , 6761279 |
| Producător | TEXTAR |









