| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 123.2 mm |
| Lăţime | 53.2 mm |
| Grosime | 15.9 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Teves |
| Marca auto | Ford , Lincoln |
| Număr OE | 5181857 , DG9C2M007AA , DG9C2M007AB , 5302023 , DG9C2M007CB , DG9Z2200A , DG9Z2200C , DG9Z2200F , 2018449 , 2110582 , 2211284 , 2454300 , 5302023 , 5341206 , DG9C2M0007AB , DG9C2M007AB , DG9C2M007CB , DG9Z2200A , KTJ1GC2M007AA , KTJ1GC2M007AB , KTLX612M007AEB , MEDG9J2M007HA , DG9Z2200D |
| Producător | TEXTAR |









