| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 136.9 mm |
| Lăţime | 67.8 mm |
| Grosime | 20 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Bosch |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0034206520 , 0034209920 , 0044207920 , 0044208720 , A0034206520 , A0034209920 , A0044207920 , A0044208720 |
| Producător | TEXTAR |









