| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 95.5 mm |
| Lăţime | 37.9 mm |
| Grosime | 15.8 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Lucas |
| Marca auto | Toyota |
| Număr OE | 0446602020 , 0446602040 , 0446602070 , 0446602110 , 0446602160 , 04466YZZD9 |
| Producător | TEXTAR |









