| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 150.8 mm |
| Lăţime | 62.5 mm |
| Grosime | 19.3 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Bosch |
| Marca auto | Toyota |
| Număr OE | 0446502170 , 0446502190 , 0446502280 , 044650F010 , 044650F011 , 044650F012 , 04465YZZEE , 04465YZZEH |
| Producător | TEXTAR |









