| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 116.4 mm |
| Lăţime | 59.6 mm |
| Grosime | 18.7 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Trw |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | A0064204020 , 0074208220 , 0004208104 , A0004208104 , A0064204120 , 0074208320 , A0074208220 , 0064204120 , A0074208320 , 0064204020 |
| Producător | TEXTAR |









