Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 1400 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 100 l/min |
| Volum rezervor | 24 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 2 |
| Lungime cablu de alimentare | 1.5 m |
| Nivel zgomot | 67 dB |
| Dimensiuni | 565x280x580 |
| Greutate | 22.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Crown |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Crown CT36090 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.