Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere consumată | 1100 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 180 l/min |
| Volum rezervor | 6 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 2 |
| Viteza de pompare | 3800 1/min |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Greutate | 10.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5901638110169 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Kraft&Dele KD1415 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.