Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 3500 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 530 l/min |
| Volum rezervor | 100 l |
| Alimentare | priza |
| Viteza de pompare | 2850 1/min |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Greutate | 51 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Powermat |
| Cod EAN | 2009997949451 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Powermat PM-KO-100T-V2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.