Caracteristici generale
| Inverter | nu |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3520 W |
| Putere nominală încălzire | 3700 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R410A |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 26 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 40 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 52 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 1100 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 1020 W |
| Dimensiuni unitate exterioara | 552х754х300 mm |
| Greutate unitate exterioara | 27 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 250х777х201 mm |
| Greutate unitate interioara | 7.5 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TCL |
| Cod EAN | 6931084740077 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat TCL TAC-12CHSA/XAB1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.